Restauracja Meluzyna
RESTAURACJA

O Nas

Nasza restauracja znajduje się w miejscu, gdzie czuć ducha i historię Bydgoszczy. W tej wyjątkowej atmosferze, pełni pasji, tworzymy przepyszne potrawy, ale też miejsce, do którego chce się wracać. Dbamy o atmosferę oraz zadowolenie naszych gości.

 

W naszym lokalu serwujemy potrawy, które mają sycić zarówno ciało, jak i rozpieszczać podniebienie. Starannie skomponowane menu sprawia, że łatwo znaleźć coś dla siebie. Soczyste mięsa, pełne smaku warzywa, apetyczne dodatki i wyborne desery – chcemy, by posiłek był czymś więcej niż prostym napełnieniem brzucha. Pragniemy, by nasi klienci mogli go celebrować na różnych poziomach. Dlatego dbamy o każdy szczegół: od momentu podania, aż do pełnych brzuchów osób nas odwiedzających.

 

Meluzyna jest miejscem, które wrosło w bydgoskie Śródmieście. Wysmakowane wnętrze, atrakcyjne menu, które można odkrywać na nowo za każdym razem, niepowtarzalny klimat – to wszystko składa się na absolutnie wyjątkowe miejsce, do którego serdecznie zapraszamy zarówno nowych, jak i obecnych klientów.