Facebook
Streetview

Catering

Szanowny Kliencie! Myślisz o przyjęciu w miejscu innym niż nasza restauracja?

Zamów catering koniecznie u nas – w legendarnej, bydgoskiej Restauracji Meluzynie!

Słyniemy z tradycyjnej, polskiej kuchni, którą doceniło już niejedno wymagające podniebienie. Kultywujemy tradycję smaków regionalnych i lokalnych, które gwarantują wykorzystywane przez nas świeże i naturalne składniki, a także doświadczenie naszego mistrza sztuki kulinarnej. Obsługujemy gastronomicznie przyjęcia i imprezy rodzinne bądź firmowe, a także eleganckie bankiety i konferencje. Możemy ponadto codziennie zapewniać posiłki również Państwa pracownikom.

Świeżo, pysznie, ze smakiem, na miejscu i zawsze na czas – to właśnie te cechy wyróżniają nas na tle konkurencji. Poza tym dysponujemy własnym, profesjonalnym zapleczem, długoletnim doświadczeniem, miłą obsługą oraz odpowiednim transportem.

Ustal z nami termin, miejsce, a także zakres naszego uczestnictwa oraz godziny pracy i menu. Przygotujemy dania, które będą idealnie pasowały do charakteru okoliczności, lokum oraz pory roku. Mogą to być zarówno posiłki podawane na ciepło, jak i na zimno. Szczegóły z przyjemnością ustali z Państwem przemiła obsługa Meluzyny.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług oraz niebiański smak potraw!